Wydarzenia

Jeśli podczas przeglądania wycieczek pojawią się jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami, a my z przyjemnością poinformujemy Cię i pomożemy w podjęciu decyzji o wyprawie.

5-8.08.2021 Wakacyjna przygoda na Roztoczu

Piękna trasa z pięknymi widokami na Roztocze, Konik Polski jako symbol Roztoczańskiego Parku Narodowego, Zwierzyniec i Szczebrzeszyn. Stawy Echo, Zagroda Guciów, Narol, Susiec, Szumy Tanwi i wiele innych atrakcji.

15.08.2021 Velo Mazovia wśród jezior gostynińskich

Zabierzemy Was na wycieczkę rowerową wśród jezior gostynińskich. Dojedziemy autobusem do Gostynina oglądając tamtejszy zamek. Następnie lasami pojedziemy przy jeziorach. Zatrzymamy się na kąpiel. 

Plan wycieczek 2021 
22.08.2021 Jezioro Rejowskie i Wąchock

Zabierzemy Was na wycieczkę rowerową nad jezioro Rejowskie w Skarżysku. Tam również odwiedzimy Muzeum Orła Białego. Pojedziemy wzdłuż rzeki Kamienna do Wąchocka. Tam zobaczymy pomnik sołtysa i odwiedzimy Klasztor Cystersów. Na koniec pojedziemy do Iłży , gdzie wejdziemy na wzgórze z ruinami zamku. 

29.08.2021 Velo Bystrzyca i Zalew Zemborzycki 

Zabierzemy Was na wycieczkę rowerową wzdłuż rzeki Bystrzyca w okolicy Lublina i zajedziemy nad Zalew Zemborzycki. Urokliwa przyroda i ścieżki rowerowe. Na koniec ruiny zamku w Zawieprzycach.

05.09.2021r. - Folkowe Przystanki
Zabierzemy Was na Folkową wycieczkę rowerową. Dojedziemy autobusem lub można dojechać we własnym zakresie do Poddębic. Tam zobaczymy Pałac Grudzińskich a następnie przejedziemy trasą, na której będzie 8 przystanków z folkowymi dziełami w województwie Łódzkim.

18-26.09.2021r. -  Jezioro Garda

Zabierzemy Was na wycieczkę w piękne rejony Włoch. Jezioro Garda to raj dla rowerzystów ale nie tylko. Można pochodzić po górach, zwiedzić większe miasta lub małe klimatyczne miasteczka albo poplażować. Wypożyczyć rower MTB lub elektryczny na miejscu .